تبلیغات
دهکده طلایی - 24 شهر کوچک رویایی در دنیا+تصاویر
دهکده طلایی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
http://s1.img7.ir/WQ2pi.jpg http://s1.img7.ir/Cevt1.jpg http://s1.img7.ir/VfxPa.jpg http://s1.img7.ir/Cevt1.jpg http://s1.img7.ir/irCpN.jpg
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مجید شکوری
مطالب اخیر
نویسندگان
24 شهر کوچک رویایی در دنیا+تصاویر


برای مشاهده تصاویر و اطلاعات مربوطه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

گارمیش پارتن کی رشن باواریا آلمان

باواریای همیشه زیبا… این شهر در ارتفاعات کوه زوگسپیتز قرار دارد و چون در ارتفاع ۳۰۰۰ متری قرار گرفته، در آلمان شهری از لحاظ ارتفاع محل ساخت نمی تواند با آن رقابت کند. شهر اصلا به دو شهرک تقسیم می شد، یکی رمی و دیگری توتنی. در جریان المپیک زمستانی سال ۱۹۳۶، این دو شهرک با هم تلفیق شدند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

روستایی در هیمالیا- تبت

این یکی از صدها روستایی است که در کوه های تبت، به منظور حفاظت از صومعه ای ساخته شده و تنها با پای پیاده یا اسب قابل دسترسی است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

روستای گاسادالور- جزایر فارو

اصلا نمی توان باور کرد که آنچه در این تصویر می بینیم، واقعی باشد، اما هست! این جزایر زنجیره ای، در شمال اسکاتلند قرار دارند. برای سال ها، رسیدن به این جزایر بسیار دشوار بود و در طول جنگ جهانی دوم و توسط انگلیسی ها، قابل دسترسی شد. ۱۸ انسان خوش شانس در این روستا زندگی می کنند. روستایی در ارتفاع ۲۳۰۰ فوت.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کولمار- فرانسه

این دقیقا جایی است که من با خوشحالی حاضرم تا آخر عمر در آن زندگی کنم و هرگز از آن خارج نشوم. این شهر در سال های ۱۲۰۰ میلادی تأسیس شد، زمانی که هنوز رم بر اروپا سروری می کرد. این شهر، به ونیز کوچک ملقب است که به دلیل راه های آبی کنار خیابان های قرون وسطایی است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

مارساکسلوک- مالت

۹۰۰ سال پیش از میلاد مسیح بود که فنیقی ها به مالت آمدند و تجارت را آغاز نمودند. مردم در این جزیره با ماهی گیری روزگار می گذرانند و این روستا با بازارهای بزرگ ماهی فروشی اش معروف شده است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

بلد- اسلوونی

دور تا دور این شهر کوچک را، کوه هایی زیبا فرا گرفته است. این شهر در سال ۱۰۰۴ میلادی بنا شد و از سوی امپراتوری رم به اسقف بریکسن اهدا گردید. در مرکز شهر، یک قلعه قرار دارد. این شهر ۵۰۰۰ سکنه دارد و برای چشمه هایش معروف است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

آنسی- فرانسه

زیبایی این شهر، با کوه های آلپ که در اطراف شهر قرار دارد، چندین برابر شده است. این شهر در قرن ۱۴ میلادی بنا شده و در سرتاسر شهر، جوی ها و کانال های آبی دیده می شوند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

لیون ورث- واشینگتن- آمریکا

واقعا شبیه یکی از دهکده های زیبای دامنه ی آلپ است، در سوییس. اما خب، این شهر زیبا در آمریکا قرار دارد. زیاد تعجب نکنید، نقشه ی این شهر بر اساس روستاهای باواریایی طراحی شده است. شهر در اصل با بناهایی چوبی در سال ۱۹۰۶ بنا شد. در سال ۱۹۶۲، کمیته ای محلی تصمیم گرفت که شهر را چنان که امروزه می بینیم، بنا کند و به این ترتیب، صنعت توریسم در این منطقه رواج پیدا کرد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کویین استوون- نیوزلند

این شهر در اطراف دریاچه ی زیبای واکاتیپو ساخته شده است و منظره ی بی نظیری از مناظر آبی و کوه را پیش روی ساکنینش گسترده است. ویلیام گیلبرت ریز و نیکلاس فون تونزلمان مکتشفان اروپایی بودند که پس از اکتشاف طلا در سال ۱۸۶۰، به این منطقه آمدند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

دهکده ی کوه پنهان- جیوژایگو- چین

روزگاری، این دهکده و صدها دهکده ی مشابه آن، به عنوان استراحتگاه برای ارتش استفاده می شد. امروزه نیز تنها با اسب می توان به این روستاها دسترسی یافت تا فرهنگ اصیل چینی را که هنوز در آن ها رعایت می شود، مشاهده نمود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

پوکن- شیلی

در خاک حاصلخیز ما بین یک کوه آتشفشانی فعال و یک دریاچه، این شهر در میان سایه های درختان جنگلی غنوده است. محیط این شهر، برای اسکی و کایاک بسیار مناسب است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

مورو- سائوپائولو- برزیل

تنها راه دسترسی به این شهر، رفتن با قایق یا پرواز چارتر است. قانون جالبی در شهر وجود دارد که اجازه ی ورود هیچ اتومبیلی را نمی دهد. این شهر، از سه طرف با جنگل احاطه شده و در برابر، اقیانوس در برابرش گسترده شده. در قدیم، این شهر مخفی گاهی برای دزدان دریایی و دژی برای نیروهای پرتغالی بود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

البراسین- اسپانیا

این روستای زیبا در شمال اسپانیا قرار دارد. نقاشی هایی که پای صخره های اطراف این روستا قرار دارد، از آثار مهم ماقبل تاریخ محسوب می گردد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

چفچائون- مراکش

شهری با ساختمان های آبی زیبا با طیف هایی از این رنگ آرامش بخش. کوه های ریف و آبشار آکچور در اطراف شهر قرار دارند.

نتیجه تصویری برای چفچائون

آمدی- کردستان- عراق

شهری پر از خانه های رنگارنگ، در ارتفاع ۴۰۰۰ متری از سطح دریا. مردم شهر، به این افتخار می کنند که اجازه ی تأسیس هتل های مدرن را در شهرشان نداده اند و مهمانخانه های محلی پذیرای مسافران خواهد بود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

چیچیلیان- فرانسه

این شهر زیبا، در دامنه های آلپ قرار دارد و کوهی با صخره ای زیبا در کنار آن قرار دارد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

پوسیسکا- کرواسی

جزیره ی براک، برخی از انواع مرغوبترین سنگ های اروپا را در خود پرورش می دهد. این شهر، به همین دلیل بنا شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کامدن- مین

پیشتر این سرزمین در اختیار بومیان آمریکایی بود اما در سال های ۱۷۷۰ توسط بریتانیایی ها استعمار شد. در طول انقلاب، این شهر مقر مهمی برای آمریکاییان محسوب می شد. تعداد ساکنین شهر، ۵۰۰۰ نفر است که در طول تابستان، دو برابر این جمعیت گردشگر می پذیرد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

وست ماناایجار- ایسلند

این شهر، به نام یکی از جزایر جنوبی ایسلند نام گذاری شده است. در سال ۱۹۷۳، آتشفشان این شهر فعال شد و بسیاری از ساکنین مجبور به تخلیه ی شهر شدند. این شهر، در عین حال زیست بوم گسترده ای با ۱۵۰ گونه ی گیاهی و میلیون ها پرنده دارد که در میان صخره ها آشیانه ساخته اند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

خلیج بایرون- استرالیا

این شهر در نیوساوث ولز قرار دارد و اقیانوس آرام را در برابر خود می بیند. شهر، ۵۰۰۰ سکنه دارد. این شهر، به افتخار افسر نیروی دریایی، جان بایرون، که در دریانوردی در جریان آب های سهمگین این منطقه مهارت داشت، به این نام معروف شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

اریسیرا- پرتغال

شامل ۴۰ جزیره است و تنها ۷۰۰۰ سکنه دارد. قدمت این شهر، به سال های ۱۲۰۰ میلادی می رسد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

از- فرانسه

از از مجموعه ای از روستاها با جمعیت کمتر از ۳۰۰۰ نفر تشکیل شده است و با توجه به آنکه بالای تپه ها ساخته شده، منظره ای زیبا دارد. این شهر ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شد و توسط نیروهای امپراتوری رم اشغال شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

تنبای- ولز

این کلمه در زبان محلی به معنای قلعه کوچک ماهی است. ۹۰۰ سال پس از میلاد مسیح تأسیس شد و بندری طبیعی دارد و به دریای ایرلند و اقیانوس آرام دسترسی دارد. شهر برای مدت ها برای جلوگیری از شورش با دیوار بلندی محاصره شده بود. در سال های بعد از ۱۸۰۰ میلادی، این شهر به دلیل زیبایی معروف شد تا امکانات دفاعی اش.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

ایتوکرتورمیر- گرینلند

هم تلفظ نامش سخت است و هم یافتن راهی برای دسترسی به آن، با این حال، ارزشش را دارد که برای رفتن به آنجا تلاش کنیم. در پایتخت ایسلند، باید سوار هواپیمایی شد که هفته ای یک بار به سمت گرینلند پرواز می کند و پس از آن هم با یک هلیکوپتر به این شهر رسید. این شهر در اطراف طولانی ترین رودخانه ی یخ زده ی جهان قرار دارد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
جمعه 22 اسفند 1393
دوشنبه 10 فروردین 1394 12:13 ق.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :


1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها

3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر

5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا

7- تاجر پوسان


تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!


اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس


برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!


حتما بیا!
مجید شکوری:با سلام خدمت شما کاربر محترم.از انتخاب شما متشکریم و وبلاگ بسیار زیبایی دارید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
لطفا به دهکده طلایی امتیاز دهید.

لطفادر نظرسنجی ما شرکت کنید. لطفا روی پخش کننده مورد نظرتان کلیک کنید.با تشکر(دهکده طلایی) کجایی-مرتضی پاشایی مهمونی-علیرضا روزگار صدای عشق-بابک جهانبخش فرصت کمه-بهنام صفوی سنگ صبور-محسن چاوشی نگران منی-مرتضی پاشایی همین که هست-محمد علیزاده نرو-محسن یگانه خدایا- حمید عسکری شطرنج-علیرضا روزگار خسته-ایمان غلایمی مروارید-پویا بیاتی فراموش کردم-بابک جهانبخش چشمای جادویی-مهدی احمدوند بارون-حسین توکلی خوبه-کامران مولایی دوری-احمد ماهیان یک.ده.صد-افشین آذری تکرار-سامان جلیلی پاییز-علی عبدالمالکی